Deweloper Szczecin


Konsart deweloper jest firmą której podstawowym przedmiotem działalności jest działalność deweloperska polegająca na nabywaniu nieruchomości i budowaniu obiektów o przeznaczeniu mieszkaniowym a następnie sprzedaży lokali położonych w tych obiektach.
Zajmujemy się obsługą inwestycji od momentu zakupu gruntu aż po przekazanie gotowych lokali naszym klientom. Dzięki naszemu doświadczeniu oferujemy w pełni profesjonalne usługi w tym zakresie.

Konsart deweloper rozwija swoją działalność systematycznie. Realizujemy nasze projekty deweloperskie na posiadanych nieruchomościach na terenie Szczecina i jego okolicach.

Zależy nam na zapewnieniu naszym Klientom poczucia komfortu, zadowolenia i satysfakcji. Chcemy sprostać wymaganiom ludzi, posiadających wyższe oczekiwania w stosunku do inwestycji dewelopera. Nasi Klienci z reguły wiedzą, czego oczekują oraz co chcą osiągnąć, choć zawsze wszystkim chętnie służymy pomocą i doradztwem na każdym etapie współpracy. Chcemy aby nasze inwestycje realizowane były w najlepszy możliwy sposób.

Wszystkie inwestycje planujemy z dużą starannością: dokładnie analizujemy lokalizacje pod nasze inwestycje, określamy właściwą funkcję użytkową zabudowy, projekty przedsięwzięć budowlanych przygotowujemy we współpracy z doświadczonymi biurami architektonicznymi, a realizację powierzamy doświadczonym i sprawdzonym firmom budowlanym nad którymi pieczę sprawują wykwalifikowane firmy. Oferujemy mieszkania i domy do wykończenia na podstawie indywidualnych uzgodnień.

Nasz standard to:

Jakość i rzetelność
Profesjonalny nadzór i zarządzanie
Ciekawa i nowoczesna architektura
Terminowość
Przejrzystość warunków zakupu
Starannie dobrane lokalizacje
Indywidualna opieka nad klientem
Jesteśmy wymagający w stosunku do siebie, dlatego mamy jak najlepszą nić porozumienia z Klientami którzy są wymagający.

Deweloper Szczecin Deweloper Szczecin